اینجا هستیدSkip Navigation Links > صفحه نخست > فروش > صادرات

صادرات هر کشور ، نشان دهنده توان توليدی و رقابتی توليد کنندگان آن کشور در مقايسه با توليد کنندگان ساير کشور ها است .در همين رابطه ، گروه صنايع غذايی مانا به عنوان يکی از برترين توليد کنندگان ماکارونی در خاورميانه ، با نگاهی ويژه به مبحث صادرات، تحقيقات بازاريابی و تقسيم بندی حوزه های صادراتی را از چند سال پيش به صورت منظم و با برنامه ريزی آغاز نموده است.
در اين رابطه 5 حوزه مختلف صادراتی شامل کشورهای آسيای ميانه ، آسيای شرقی ، آفريقايی، آمريکای لاتين ، و کشورهای خاورميانه ، مورد بررسی و ارزيابی قرار گرفته و امور مربوط به انتخاب نمايندگی های فروش در اين حوزه ها به تدريج در حال به انجام رسيدن است.
در حال حاضر صادرات انواع مختلف اسپاگتی و پاستا به کشورهايی نظير عراق ، افغانستان ، لبنان ، آفريقای جنوبی ، قزاقستان و کوبا در حال انجام شدن است .ماكاروني مانا مفتخر است كه در بازارهاي بين المللي بتواند در كنار رقبا كهن بازار ماكاروني جهان يعني ايتاليا و تركيه بتواند سهم مناسبي را از اين بازارها كسب نمايد . اميد به آن که با برنامه ريزی های صورت گرفته و استفاده از کارشناسان نخبه صادراتی ، برگ زرين و افتخار آميز ديگری در تاريخچه فعاليت شرکت صنايع غذايي مانا رقم بخورد .