اینجا هستیدSkip Navigation Links > صفحه نخست > درباره مانا > اهداف
با توجه به واقعیات و ضرورت های صنعت تولید ماکارونی در ایران،  اهداف بلند مدت این مجموعه درارتباط تنگاتنگ با وضعیت این ماده غذایی در آینده در ارتباط با تمامی افراد جامعه می باشد. سرانه مصرف ماکارونی در حال حاضر در ایران در حدود 6.5 کیلوگرم برای هر ایرانی می باشد که این رقم نسبت به کشورهایی ازسایر نقاط جهان کم می باشد. بنابراین کلیدی ترین نقطه در تدوین اهداف بلند مدت شرکت صنایع غذایی مانا همانا وجود یک بازار مصرف عظیم به صورت بالفعل و یک بازار مصرف فزاینده به صورت بالقوه در هر سال بوده که مسلما با توجه به اهمیت غذایی ذاتی این ماده افزایش ظرفیت های تولیدی امری بایسته و اجتناب ناپذیرمی باشد.

این سازمان اهداف ذیل را بعنوان اهداف بلند مدت خود یافته و بازه زمانی 3 الی 5 ساله را جهت نیل به این اهداف برای خود در نظر گرفته است:
  •  تلاش در جهت بالابردن افزایش ظرفیت تولید و سهم بازار
  •  فرهنگ سازی و فعالیتهای فرهنگی در عرصه آشنایی هرچه بیشتر مردم به اهمیت، فواید و مزایای این ماده غذایی در مقایسه با نان و برنج و سایر کالاهای جانشین
  •  تلاش در جهت تبدیل هرچه بیشتر شرکت مانا به شرکتی پویا، چابک، یادگیرنده  و پیشرو در کلیه زمینه های مرتبط با کسب و کار از جمله فروش، بازاریابی، مالی، تولید و مدیریتی با دیدگاه مترقی مشتری مداری.